Posilovna

POSILOVNA KOMORNÍHO CHARAKTERU BYLA ZALOŽENA NA PODZIM ROKU 1992.
VZNIKLA JAKO PRVNÍ SOUKROMÁ POSILOVNA V PELHŘIMOVĚ PO REVOLUCI. CVIČEBNÍ PLOCHA BYLA 70 M2. UŽ V TÉ DOBĚ SE ZDE ZRODILI PRVNÍ ZÁVODNÍCI JIŘÍ MIKEŠ, RADEK BABICKÝ, DAN MARŠÁLEK, KTEŘÍ SE PRAVIDELNĚ ZÚČASTŇOVALI PŘEBORŮ JIHOČESKÉHO KRAJE S VELMI DOBRÝMI ÚSPĚCHY.

V ROCE 2001 POSILOVNA PROŠLA VELKOU REKONSTRUKCÍ. CVIČEBNÍ PLOCHA SE ROZŠÍŘILA O 
100 M2 A VYBAVILA SE NOVÝMI STROJI ZNAČKY STANMARK A SPORTMAR. SAMOZŘEJMOSTÍ JSOU SPRCHY,WC, ŠATNY. NESMÍME OPOMENOUT ANI BAR SE ŠIROKÝM SORTIMENTEM DOPLŇKŮ SPORTOVNÍ VÝŽIVY.

I KDYŽ NENÍ POSILOVNA KLIMATIZOVANÁ, UMÍSTĚNÍ DO SKLEPNÍCH PROSTORŮ ZARUČUJE I V LETNÍM OBDOBÍ PŘÍJEMNÉ OVZDUŠÍ. ZVĚTŠENÉ PROSTORY S SEBOU PŘINESLY VĚTŠÍ NÁVŠTĚVNOST. SETKÁTE SE ZDE SE ŽENAMI A MUŽI VE VĚKU OD 15 DO 60 LET.
 
VYCHOVALI, JSME SI TU PÁR DALŠÍCH ZÁVODNÍKŮ – MICHAL ANDRÝSEK, JARDA KREJČA, DUŠAN KŘÍŽ, MICHAL VLASÁK, PETRA TROJANOVÁ, JIŘÍ POLÁČEK, PETRA TOMEČKOVÁ, JOSEF KODET A FILIP HUNAL . STARTOVALI NA MISTROVSKÝCH ZÁVODECH VE SPORTOVNÍ KULTURISTICE ČESKÉ REPUBLIKY. PETRA TROJANOVÁ A FILIP HUNAL DOKONCE NA MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ VE SPORTOVNÍ KULTURISTICE.
 
O CHOD POSILOVNY SE STARAJÍ INSTRUKTOŘI S CERTIFIKÁTEM TRENÉŘI II. TŘÍDY FITNESS A KULTURISTIKY.